O nas

Polska Giełda Nieruchomości specjalizuje się w organizacji procesu sprzedaży nieruchomości komercyjnych na terenie całego kraju ze szczególnym naciskiem na systemy intensywnej reklamy i promocji w celu skutecznej penetracji środowisk kupców i inwestorów.

Innowacyjne systemy kompleksowej prezentacji ofert są prowadzone przez wysoko kwalifikowaną kadrę radców handlowych, brokerów i doradców rynku nieruchomości.

Kwalifikacje i uprawnienia zawodowe potwierdzają studia podyplomowe, certyfikaty szkoleniowe i egzaminy państwowe [licencje zawodowe]. Brokerzy i doradcy rynku nieruchomości z wykształceniem ekonomiczno-prawnym i informatycznym zapewniają wysoką jakość działań marketingowych i zapewniają bezpieczeństwo transakcji.

PGN prowadzi ogólnopolskie portale prezentujące nieruchomości przeznaczone do sprzedaży w oparciu o współpracę z bankami, agencjami inwestycyjnymi, instytucjami leasingowymi i biurami nieruchomości w kraju i zagranicą.

Kancelaria radców handlowych PGN zapewnia profesjonalną obsługę na wszystkich etapach procesu sprzedaży nieruchomości:

  • Badanie i analiza dokumentów,
  • szacowanie ceny i wydawanie opinii o wartości rynkowej,
  • przygotowanie oferty i wybór systemu sprzedaży,
  • organizowanie kompleksowej reklamy i akcji promocyjnej,
  • prowadzenie sprzedaży w systemie aukcyjnym [licytacje ],
  • opracowanie projektów umów przedwstępnych, warunkowych i finalnych,
  • zabezpieczenie transakcji i rozliczeń finansowych.

Organizujemy działania marketingowe, kompleksowe kampanie reklamowe i akcje promocyjne bezpośrednio dla właścicieli nieruchomości komercyjnych w oparciu o specjalistyczne serwisy internetowe systemu PGN – INVEST POLAND.PRO :

W systemie kompleksowej reklamy i promocji eksportujemy oferty z systemu PGN na starannie wyselekcjonowane portale ogłoszeniowe z rozszerzeniem prezentacji na kilkadziesiąt witryn informacyjno – reklamowych współpracujących z tymi portalami.

Organizujemy także prezentacje na portalach międzynarodowych w wersji angielskiej.

System kompleksowej reklamy i promocji przedstawiamy na stronach informacyjnych PGN:

www.reklamanieruchomosci.org

Organizujemy proces sprzedaży obiektów komercyjnych ze szczególnym uwzględnieniem obiektów turystycznych ( hotele, pensjonaty).

Dystem prezentacji ofert jest tak skonstruowany, że mogą korzystać z niego zarówno firmy, samorządy, instytucje publiczne jak i osoby prywatne .

Program operacji marketingowej ustalamy indywidualnie dla każdego obiektu zależnie od rodzaju nieruchomości i możliwości finansowych właściciela.

Dzielimy się wiedzą i 20 - letnim doświadczeniem.

Prowadzimy indywidualne szkolenia dla sprzedających i kupujących nieruchomości, udzielamy porad telefonicznych i mailowych, przekazujemy instrukcje i ostrzeżenia. Udzielamy pomocy w sprawach spadkowych i rodzinnych.

Badamy na zlecenie dokumenty nieruchomości i dokonujemy analiz zapisów w tych dokumentach. Pomagamy rozwiązać problemy prawno-organizacyjne.

Opracowujemy na zamówienie analizy i opinie o wartości rynkowej nieruchomości.

Zajmujemy się diagnozowaniem zjawisk i mechanizmów na rynku nieruchomości (trendy rozwojowe, prognozy cenowe, lokaty kapitałowe, działania inwestycyjne itp.

Top

Nasz biuletyn

Czy chcesz otrzymywać od PGN najnowsze informacje dotyczące nieruchomości? Jeśli tak, wystarczy zarejestrować się, wypełniając poniższy formularz. Z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili, klikając na link zamieszczony na końcu biuletynu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGN, w celu korzystania z prowadzonej przez PGN biuletynu elektronicznego. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi biuletynu.

Odwiedziło nas

8337105

osób

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. x