Interwencja PGN

2017-06-28 16:06:35

Interwencja PGN

 

NIE BO NIE - Irracjonalna decyzja, kuriozalne uzasadnienie, absurdalna analiza, katastrofalne skutki,
Opowieść o tym, jak urzędnicy wspierają przedsiębiorców i inwestorów, odmawiając prawa do własności własności nieruchomości.

LINK DO MATERIAŁÓW: http://media21.org/?p=929
Wojewoda odmawia prawa własności gruntu posiadaczom nieruchomości i sabotuje w ten sposób działania inwestycyjne. Przedsiębiorcy nie mają się, gdzie odwołać. 10km dalej niemieckie firmy otrzymują ziemię na własność i zwolnienia podatkowe. Polski przedsiębiorca nie ma szans w walce z urzędnikami którzy bronią biurokracji a nie obywateli.
Własność ziemi dla urzędników i firm niemieckich, ale nie dla polskich przedsiębiorców.
komentarz biura interwencji obywatelskich GROM: Gdyby to była niemiecka firma Minister i Wojewoda załatwił by sprawę w ustawowym terminie 30 dni. Polscy właściciele nieruchomości nie dostali żadnej odpowiedzi od wojewody na wniosek z dnia 28 sierpnia 2016 roku.
Biurokratyczny beton w urzędzie wojewódzkim.
Bezprawie i bezkarność urzędników.Ogłupiające decyzje i katastrofalne skutki.
A wszystko to dla dobra Obywateli.

INTERES PAŃSTWA http://wroclaw.tvp.pl/28499482/05012017

REPORTAŻ ALBERTA BYSTROŃSKIEGO TVP3 WROCŁAW

Akcja interwencyjna TVP3 i biura interwencji obywatelskich GROM
Jerzy Krajan Szymanski

Top

Nasz biuletyn

Czy chcesz otrzymywać od PGN najnowsze informacje dotyczące nieruchomości? Jeśli tak, wystarczy zarejestrować się, wypełniając poniższy formularz. Z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili, klikając na link zamieszczony na końcu biuletynu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGN, w celu korzystania z prowadzonej przez PGN biuletynu elektronicznego. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi biuletynu.

Odwiedziło nas

8337153

osób

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. x